Erkeklerin hoşuna giden 10 hitap şekli

21 Temmuz 2012 Cumartesi, 14:17
kadinerkekiliski

Her ne kadar sadece kadınların güzel hitaplar ile çağırılmayı sevdikleri sanılsa da, ortaya çıkan sonuçlara göre erkeklerde kendilerine güzel sözcükler ile hitap edilmesinden oldukça hoşlanmaktadır. Peki, hangi güzel sözcüklerle onlara hitap etmelisiniz biliyor musunuz? Gelin birlikte bakalım. 

1) Erkeğim: erkelerin hemen hemen tamamı bu hitap sözcüğünden oldukça hoşlanmaktadır. Onu mest etmek için bunu tekrarlamanız yeterli olacaktır.

2) Hayatım Ömrüm: ikinci sırada ise bu sözcükler gelmektedir. Bu cümleler ona olan bağlılığınızı ve güveninizi ortaya koyduğunuzu düşündürmektedir.

3) Kalbimin Sahibi: sizin partnerinize bu şekilde hitap etmeniz ona güç vermektedir. Erkekler sahiplenmeyi severler. Bu hitap ile sizi sahiplenmesine yardımcı olursunuz.

4) Yüreklim: güçlü olmak her erkeğin geninde vardır. Sizin ona bu şekilde hitap etmeniz onu daha da güçlendirir. Kendini güçlü hisseden erkek mutlu olur.

5) Bir tanem:  sevdiği için tek olmak kadınlar kadar erkeklerinde arzusudur. Sizin ona bu şekilde hitap etmeniz onun hoşuna gidecektir.

6) Vazgeçemediğim Vazgeçilmezim:  her kadın gibi her erkek de vazgeçilmez olmayı ister. Onu bana hem davranışlarınızla hem de sözcüklerinizde ifade etmeniz mutluluk verecektir.

7) Geleceğim: sizinle bir ömür geçirmek isteyen bir erkek arkadaşa sahipseniz eğer, bu hitap şekli ile onu yüreklendirmiş olursunuz.

8) Serserim: her erkek bu hitaptan hoşlanmasa da özgürlüğü seven erkekler için bu hitap şekli, oldukça hoştur.

9) Prensim, paşam: yine sık kullanılan ve erkekleri güçlü ve tek hissettiren bir hitap şeklidir.

10)Sevgilim Sevdiğim Sevdiceğim: ona olan sevginizin ve sadakatinizin bir ifadesi olarak algılar ve mutlu olurlar.

Kadınlaralemi.com

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz